kütüphanede aşk coca cola reklamı

CherryBlossomGirl tarafından Mayıs 21, 2009 tarihinde yazılmıştır.

Son zamanlarda çok fazla televizyon izlemeye başladım, en çok ilgimi çeken reklamlardan biri de Coca Cola’nın yeni reklamı oldu. Bence çok yaratıcı ve anlamlı olmuş seninle de paylaşmak istedim. Seksi bir reklam bence, sence?:)


Bence bu reklamın senaryosunu yazarken oldukça simgesel konulara da girerek, çok iyi düşünülmüş kararlar verilmiş. Şu an hala sinema tv okuyor olsaydım hocalarımla bunu tartışmak isterdim :) Ahh, okulu özledim.

Bookmark and Share

VN:F [1.4.3_701]
Rating: 4.0/5 (4 votes cast)

Etiket bulutu: , , , , , ,

Bu giri Perşembe, Mayıs 21, 2009 tarihinde ve saat 15:13 oluşturulmuştur. Yorum yazabilir veya kendi sitenizden izleyebilir veya takip edebilirsiniz "RSS 2.0". Yorum yaz, veya takip et sitenden.

 

3 tane yorum var. “kütüphanede aşk coca cola reklamı” adlı başlığa...

 1. Bepanthol Bepanthol Demiş ki:

  Televizyon izlemediğim için olsa gerek ben bunu kaçırmışım. Ne kadar güzel bir reklam. Çok çok güzel düşünülmüş. Kola çizilenlerin bir süre sonra hareketlenmesi ve renklenmesi. Bir şekilde iki kişinin tanışmasına vesile oluyor. Çok beğendim. :)

  VN:F [1.4.3_701]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 2. CherryBlossomGirl CherryBlossomGirl Demiş ki:

  Bence bu iki kişi zaten tanışıyor ama orada bir yakınlaşma yaşıyorlar sanki ve açıkçası kolanın kızın bardağına dökülmesi sanki cinsel çağrışım gibi geldi bana, o anlamda simgesel dedim, bilmem ben mi fesatım:)

  VN:F [1.4.3_701]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 3. Bepanthol Bepanthol Demiş ki:

  Oooooooooo gerçektennn bak valla öyle düşünmemiştim. Kesinlikle bence öyle hiç fesatlık ile alakası yok. Vay vay vay ne anlamlar çıkartıyorlar. Sonunda open happeniness diyor. Coca cola mutluluğu açar mı demek istiyorlar yoksa coca cola mutluluğu yaşatır mı?

  VN:F [1.4.3_701]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Yorumla

Yorum yazabilmeniz için siteye giriş yapmanız gerekmektedir. Fakat üyelikler CherryBlossomGirl ve Bepanthol tarafından kapalı tutulmaktadır.

pressyado.com teknik özelliklerini geliştirmeye devam ediyor...